SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Ponuka práce - stavebný úrad

 30.09.2024

Samostatný odborný referent Spoločného obecného úradu so sídlom
v Sučanoch (stavebný úrad), pracovisko v Martine
Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín pohovoru :
Posledný októbrový týždeň v kancelárii starostu na Obecnom úrade v Sučanoch (konkrétne oznámime
záujemcom)
Termín nástupu
podľa dohody – najskôr 1.11.2024
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Podľa zákona č. 553/2003 Z.z., min.platová trieda 6. + variabilné zložky platu.
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hlavná činnosť:
- vykonávanie správy na úseku stavebného poriadku na úrovni obcí spoločného obecného úradu –
vykonávanie rozhodovacej činnosti stavebného úradu I. stupňa na úseku územného rozhodovania a
stavebného poriadku, vrátane rozhodovania o priestupkoch a deliktoch podľa stav. zákona,
- vykonávanie procesných úkonov v správnom konaní pri vydávaní rozhodnutí v zmysle stavebného
zákona.
Zamestnanecké výhody, benefity
Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce
Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 %
Informácie o ústnom pohovore
Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť do zamestnania
2. Štruktúrovaný životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní.
4. Písomný súhlas uchádzača so spracúvaním jeho osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z.
o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov
Osobné údaje sú spracúvané pre potreby vyhláseného konkurzu v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b)
nariadenia EP a Rady 2016/679 o GDPR a v súlade s § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 o ochrane
osobných údajov v znení neskorších predpisov
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
vyžaduje sa vzdelanie so stavebným alebo právnym zameraním
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- bezúhonnosť
- spôsobilosť na právne úkony
- zdravotná spôsobilosť
Znalosť legislatívy v platnom znení na výkon predmetnej činnosti (napr. zákon č. 50/1976 Zb.
Stavebný zákon a súvisiace vyhlášky, zákon č. 71/1967 Zb. Správny poriadok, zákon č. 372/1990
Zb. o priestupkoch, zákon č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení).
Iniciatívny postoj k pracovným úlohám, samostatnosť v rozhodovaní a spoľahlivosť,
komunikatívnosť, flexibilnosť a zodpovednosť.
Odborná prax v predmetnej oblasti vítaná.
Dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
Osvedčenie o získaní osobitného kvalifikačného predpokladu podľa vyhlášky č. 547/2003 Z.z. o
obsahu a rozsahu odbornej prípravy a postupe pri overovaní a osvedčovaní osobitného
kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu výhodou.
Požadované doklady doručte na adresu:
Obecný úrad Sučany
Sekretariát starostu obce
Nám. SNP 31
038 52 S u č a n y
mzdy@sucany.sk